دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

جلسه تقدیر از دانشجویان و مخترعین برتر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه جلسه تقدیر از دانشجویان و مخترعین برتر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۱۳ | 
در این جلسه که مورخ 96/08/08 با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر ناصری پور، معاون محترم پژوهشی جناب آقای دکتر ملکوتی، معاون محترم آموزشی جناب آقای دکتر سلطانی، سرپرست محترم کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه، مشاور محترم ریاست دانشگاه و سرپرست محترم کمیته مشاوران جوان دانشگاه جناب آقای دکتر جامعی، سایر اساتید و مسئولین محترم و جمعی از دانشجویان عزیز برگزار گردید. از نفرات برتر در حوزه اختراعات و مقالات و همچنین کادر اجرایی در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه  دانشجویان علوم پزشکی کشور تقدیر و تشکر صورت گرفت.
در این جلسه به پرسش و پاسخ مابین دانشجویان و ریاست و مسئولین محترم دانشگاه پیرامون مسائل مختلف دانشجویی صورت گرفت و نظرات و پیشنهادات دانشجویان به سمع و نظر مسئولان محترم رسانده شد.
همچنین نام گذاری کمیته مشاوران جوان دانشگاه با عنوان "مجد" توسط جناب آقای دکتر جامعی اعلام گردید. اظهار گردید هدف از تشکیل این کمیته بهره جستن از نظرات دانشجویان توانمند و تعامل بیشتر بین دانشجویان و مسئولین در جهت ارتقاء دانشگاه می باشد.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 667 بار   |   دفعات چاپ: 134 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر