اخبار

روابط عمومی کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی به اطلاع می رساند

  کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی آمادگی خود را جهت حمایت از پروپوزال های فناورانه دانشجویی اعلام میدارد. لازم به ذکر است دانشجویان می توانند پروپوزال های خود را بدون محدودیت و بازه زمانی ارسال نمایند.
متقاضیان پروپوزال پیوست شده را تکمیل و  به ایمیل کمیته تحقیقات ارسال نمایند. در صورت هر گونه سوال در راستای تکمیل پروپوزال با دفتر کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشگاه (سرکار خانم موحدی کارشناس محترم کمیته تحقیقات و فناوری تماس برقرار نمایید).جهت کسب اطلاعات و دسترسی به فایل پروپوزال فناورانه به کانال کمیته تحقیقات و فناوری مراجعه فرمایید.

ایمیل کمیته
Src@iums.ac.ir

دفتر مرکزی

02186703072   

  • 1400/03/02 - 00:00
  • - تعداد بازدید: 128
  • - تعداد بازدید کنندگان: 125
  • Study time: 1 دقیقه
چهارمین مجمع عمومی کمیته تحقیقات دانشجویی

چهارمین مجمع عمومی کمیته تحقیقات دانشجویی

چهارمین مجمع عمومی کمیته تحقیقات دانشجویی در تاریخ یک خرداد ماه 1401 در سالن اجتماعات معاونت دانشجویی و فرهنگی ...

5188.mp3 چهارمین مجمع عمومی کمیته تحقیقات دانشجویی

چهارمین مجمع عمومی کمیته تحقیقات دانشجویی در تاریخ یک خرداد ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
مراسم با تلاوت آیاتی از قران مجید مزین و با سرود ملی همراه گردید؛ با سخنرانی جناب آقای دکتر حسین کیوانی، معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه آغاز و سپس با سخنرانی سرپرست محترم کمیته تحقیقات دانشجویی جناب آقای دکتر آرش طهرانی ادامه یافت.  
سپس، کلیپ «در جستجوی حقیقت» با هدف به تصویر کشیدن مشکلات موجود در کمیته‌های تحقیقات دانشجویی پخش گردید. در ادامه؛
سرکار خانم مژگان زارعی ونوول دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی به ارائه گزارش عملکرد یک ساله کمیته تحقیقات دانشجویی و همچنین به شرح فعالیت‌های کارگروههای آموزش، پژوهش و فناوری پرداختند. با توجه به اینکه در دو سال اخیر بواسطه اپیدمی کرونا تمامی فعالیت‌ها به صورت مجازی برگزار شده و کمیته تحقیقات دانشجویی نتوانسته بود تور آشنایی با کمیته تحقیقات را به صورت حضوری برگزار نماید، در این مجمع شاهد گردهمایی بی‌نظیر و پرشور بیش از ۲۵۰ نفر از دانشجویان  دانشکده‌ها و رشته‌های مختلف بودیم. در ادامه؛ میزبان گروه موسیقی کانون صبا و استندآپ   با موضوع اکوسیستم پژوهش در دانشگاه بودیم. در پایان با تقدیر از سرپرستان و دبیران کمیته‌های تحقیقات دانشکده ها؛ معرفی نامزدهای انتخاباتی، رای گیری و اهدا یادبود به تمامی شرکت کنندگان این مجمع خاتمه یافت.
نتایج انتخابات به شرح زیر می‌باشد:
1. جناب آقای محمد زاهدی از دانشکده پیراپزشکی
2. سرکار خانم مژگان زارعی ونوول از دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

 

 

 مشاهده گالری این خبر

 

  • Newsgroup : اخبار گروه آموزش ,جدیدترین اخبار
  • News code : 5188
کپی لینک کوتاه:
فیلم بردار
تدوین گر
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

فیلم بردار
تدوین گر

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings